Водачи на листи на Коалиция "АБВ-Движение 21"

Коалиция „АБВ – Движение 21“ регистрира листите си за участие в предстоящите предсрочни парламентарни избори.

Коалиция „АБВ – ДВИЖЕНИЕ 21“ регистрира листите си за участие в предстоящите предсрочни парламентарни избори. Председателят на ПП АБВ Константин Проданов е водач в 27-ми МИР – СТАРА ЗАГОРА и 23-ти МИР – СОФИЯ - ГРАД. Лидерът на „Движение 21“ Татяна Дончева застава начело на листите в 3-ти МИР – ВАРНА и 24-ти МИР – СОФИЯ- ГРАД.

Около 90 % от листата е съставена от висшисти, половината са млади хора, има почти равно представителство на двата пола – мъже и жени.  Кандидати за депутати на коалицията са експерти в различни области, сред които лекари, юристи, икономисти, преподаватели и др.

 

ЕТО И ПЪЛНИЯТ СПИСЪК НА ВОДАЧИТЕ НА ЛИСТИ НА КОАЛИЦИЯ „АБВ – ДВИЖЕНИЕ 21“ ЗА СТРАНАТА:

1.      1-ви МИР – БЛАГОЕВГРАД : ВЛАДИМИР ЕЛЕЗОВ – ПП АБВ
2.      2-ри МИР – БУРГАС : РУМЕН ПЕТКОВ – ПП АБВ
3.      3-ти  МИР – ВАРНА : ТАТЯНА ДОНЧЕВА – „ДВИЖЕНИЕ 21“
4.      4-ти  МИР - ВЕЛИКО ТЪРНОВО : НИКОЛАЙ ИЛЧЕВ – ПП АБВ
5.      5-ти  МИР – ВИДИН : ИВАН АСПАРУХОВ – ПП АБВ
6.      6-ти  МИР – ВРАЦА : ИВАН АСПАРУХОВ – ПП АБВ
7.      7-ми МИР - ГАБРОВО : ПЛАМЕН МАРКОВ – „ДВИЖЕНИЕ 21“
8.      8-ми МИР - ДОБРИЧ : МИЛКО ПЕНЧЕВ – ПП АБВ
9.      9-ти  МИР - КЪРДЖАЛИ : ПАВЕЛ КРАЛЕВ – ПП АБВ 
10.   10-ти МИР - КЮСТЕНДИЛ – ЮРИЙ ХРАНОВ – ПП АБВ
11.   11-ти МИР – ЛОВЕЧ : ДАНАИЛ ГЕОРГИЕВ – „ДВИЖЕНИЕ 21“
12.   12-ти МИР – МОНТАНА : ПЕТЪР ПЕТРОВ – ПП АБВ
13.   13-ти МИР – ПАЗАРДЖИК : ТРЕНДАФИЛ ВЕЛИЧКОВ – ПП АБВ
14.   14-ти МИР – ПЕРНИК : ПЕТЪР ПЪРВАНОВ – ПП АБВ
15.   15-ти МИР – ПЛЕВЕН : РУМЕН ПЕТКОВ – ПП АБВ
16.   16-ти МИР – ПЛОВДИВ – ГРАД : ГЕН. МИХО МИХОВ – ПП АБВ
17.   17-ти МИР – ПЛОВДИВ ОБЛАСТ : ВЛАДИМИР МАРИНОВ –  ПП АБВ
18.   18-ти МИР – РАЗГРАД : КРИСТИЯН КАЛЧЕВ – „ДВИЖЕНИЕ 21“
19.   19-ти МИР – РУСЕ : КИРИЛ ЦОЧЕВ – ПП АБВ
20.   20-ти МИР – СИЛИСТРА : ДОЦ. Д-Р ГЕОРГИ КЮЧУКОВ – ПП АБВ
21.   21-ви МИР – СЛИВЕН : ИВАН СЛАВОВ ИВАНОВ – ПП АБВ
22.   22-ри МИР – СМОЛЯН : ПРОФ. ЛЮБОМИР ХАЛАЧЕВ – ПП АБВ
23.   23-ти МИР – СОФИЯ – ГРАД : КОНСТАНТИН ПРОДАНОВ – ПП АБВ
24.   24-ти МИР – СОФИЯ – ГРАД : ТАТЯНА ДОНЧЕВА – „ДВИЖЕНИЕ 21“
25.   25-ти МИР -  СОФИЯ – ГРАД : МАРИАНА ТОДОРОВА – ПП АБВ
26.   26-ти МИР – СОФИЯ – ОБЛАСТ : ДОЦ. ПЛАМЕН РАЛЧЕВ – „ДВИЖЕНИЕ 21“
27.   27-ми МИР – СТАРА ЗАГОРА : КОНСТАНТИН ПРОДАНОВ – ПП АБВ
28.   28-ми МИР – ТЪРГОВИЩЕ : ЙОРДАНКА ГЕОРГИЕВА – ПП АБВ
29.   29–ти МИР – ХАСКОВО : ЛИДИЯ ЧОРБАНОВА – „ДВИЖЕНИЕ 21“
30.   30-ти МИР – ШУМЕН : МАРИН КИРОВ – ПП АБВ
31.   31-ви МИР – ЯМБОЛ : ГЕН. МИХО МИХОВ – ПП АБВ

Пресцентър ПП АБВ

Назад

Top